2. Розв'яжи задачу. Волонтери половину куплених іграшок віддали в дитячий будинок, половину решти

— до лікарні, а остачу розділили порівну , між двома дитячими садочками. Скільки всього було іграшок, якщо дитячі садочки отримали по 20 штук?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартыненко Александра.

20+20=40(іграшок)- віддали до дитячих садків разом; віддали до лікарні

40+40=80(іграшок)- віддали до дитячих садків і лікарні разом

80+80=160(іграшок)- всього

Пошаговое объяснение: