Волонтери половину куплених іграшок віддали в дитячий будинок, половину решти до лікарні, а остачу

розділили порівну мід двома дитячими садочками. Скільки всього було іграшок, якщо дитячи садочки отримали по 20 штук?

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай x - кількість куплених іграшок. Тоді за умовою задачі, волонтери віддали:

1/2 * x

іграшок в дитячий будинок, і залишилось:

1/2 * x

іграшок.

Далі, половину залишку волонтери віддали до лікарні, тобто:

1/2 * (1/2 * x) = 1/4 * x

іграшок.

Залишок розділили порівну між двома дитячими садочками, тому кожен з них отримав:

(1/4 * x) / 2 = 1/8 * x

іграшок.

За умовою задачі, кожен дитячий садок отримав по 20 іграшок, тому:

1/8 * x = 20

x = 8 * 20 = 160

Отже, всього було 160 іграшок.

Отвечает Ракович Иван.

1. 20+20=40 - два дитячих садочка та стільки ж лікарні

2. 40×2=80 - до дитячого будинку

3. 80×2=160 - купили

Відповідь: всього було 160 іграшок.

Надіюсь чимось допоміг)