Волонтери половину куплених іграшок віддали в дитячий будинок, половину решти до лікарні, а остачу

розділили порівну між двома дитячими садочками. Скільки всього було іграшок,Якщо дитячі садочки отримали по 20 штук? ПОМОГИТЕ ПЖ СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Анна.

1) 20+20=40 - два дитячих садочка та стільки ж лікарні

2) 40×2=80 - до дитячого будинку

3) 80×2=160 - купили

Відповідь: всього було 160 іграшок.