Волонтери половину куплених іграшок віддали в дитячий буди- нок, половину решти — до лікарні, а

остачу розділили порівнуміж двома дитячими садочками, скільки всього було іграшок,якщо дитячі садочки отримали по 20 штук?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цхай Ангелина.

Пошаговое объяснение:

Нехай x - всього іграшок

Після того як половину віддали в дитячий будинок, залишилося 1/2Х іграшок( це і є решта). Потім 1/2Х поділили ще на 2 частини. Отже, по 1/4Х отримали лікарні і садочки.

1/4Х=20( бо садочки отримали 20шт)

Х=80

Отвечает Соколова Анастасия.

Ответ:

160

Пошаговое объяснение:

нехай Х було всього іграшок, тоді до дит. будинків віддали (Х/2), а до лікарні (Х/4),

до дит. садочків (Х/8) так як дит. садочки отримали по 20 іграшок маємо рівняння:

Х/8=20

Х=160