Срочно Волонтери половину куплених іграшок віддали в дитячий будинок, половину решти — до

лікарні, а остачу розділили порівну між двома дитячими садочками. Скільки всього було іграшок, якщо дитячі садочки отримали по 20 штук?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Пошаговое объяснение:

20+20=40(іграшок)- віддали до дитячих садків разом; віддали до лікарні

40+40=80(іграшок)- віддали до дитячих садків і лікарні разом

80+80=160(іграшок)- всього було

Отвечает Петров Даниил.

Ответ:

20 * 2 * 2 = 80

Пошаговое объяснение: