Знайдіть радіус кола довжина якого дорівнює 18 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Конопля Юля.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

С = 2пR

R = C/2п

R = \frac{18}{2\pi } = \frac{9}{\pi} = 2,86