Знайдіть координати середини відрізка AB, якщо A(-2;4;-3), B(4;-2;5).


Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Никита.

Нехай точка Q(x, y, z) -середина АВ, тоді

x=(-2+4):2=1

y=(4-2):2=1

z=(-3+5):2=1

Отже координати Q(1; 1; 1)