Перший член геометричної прогресії дорівнює ¼, другий 2. Знайдіть знаменник геометричної прогресії


Ответы на вопрос

Отвечает Веселов Женя.

Ответ:

q=b2/b1=2/1*4=8

q=8

Пошаговое объяснение: