Обчисли довжину кола та площу круга, якщо: а) радіус кола дорівнює 12 см; б) діаметр кола дорівнює

16 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зорин Захар.

Ответ:

Довжина кола обчислюється за формулою: С=2πR

Площа круга обчислюється за формулою: S=πR²

а) С=2π*12=24π

   S=π*12²=144π

б) R=16/2=8 (см)

   С=2π*8=16π

    S=π*8²=64π

Пошаговое объяснение: