1) Обчисли довжину та площу круга, якщо радіус кола кола дорівнює 12 см; 2) Обчисли довжину кола та

площу круга, якщо діаметр кола дорівнює 16 см. [ ПО РУССКИ ] — 1) Вычисли длину окружности и площадь круга, если радиус окружности равен 12 см; 2) Вычисли длину окружности и площадь круга если диаметр окружности равен 16 см. Молю помогитеееееееее!!!!!! ПРОШУУУУУУ​

Ответы на вопрос

Отвечает Филипова Камилла.

Ответ:

Радіус кола дорівнює 12 см. Тоді довжина кола буде:

L = 2πr = 2π(12 см) ≈ 75,4 см

Площа кола буде:

S = πr² = π(12 см)² ≈ 452,4 см²

Отже, довжина кола дорівнює близько 75,4 см, а площа кола дорівнює близько 452,4 см².

Діаметр кола дорівнює 16 см. Тоді радіус кола буде:

r = d/2 = 16 см/2 = 8 см

Довжина кола буде:

L = 2πr = 2π(8 см) ≈ 50,3 см

Площа кола буде:

S = πr² = π(8 см)² ≈ 201,1 см²

Пошаговое объяснение: