» Об'єм коробки для пакування становить 72 960 см, а її висота 42 см. Знайди площу основи цієї ко-

робки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тащерский Ярик.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площадь основания.

S=V/h=72960/42≈1737,14 см²