Замовили 3 коробки моті пакування солодощів у коробці 5*6 та 2 коробки намагасі пакування солодощів

у коробці 6*6. Моті виклали на перший стіл,а намагасі на другий. Скільки моті потрібно перекласти з першого столу на другий, щоб солодощів на обох столах стало порівну? Яка вартість солодощів?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Евгения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 коробки по 5*6=30 пакунків

2 коробки по 6*6=36 пакунків

різниця у 6 пакунків. 6:2=3 пакунки. Тому потрібно перекласти 3 пакунки і буде порівну по 33 пакунки на столах.

Вартість порахувати неможливо, бо не відома ціна.

Якщо ціна за пакунок, наприклад, х, то вартість за умови однакової ціни пакунків становить:

(30+36)*х=66х