Від одного старту три ковзанярі одночасно розпочали рух: перший — зі швидкістю 13 м/с, другий — зі

швидкістю 16 м/с, а третій — зі швидкістю 14 м/с. Яка відстань буде через 1 хв між найповільнішим і найшвидшим Ковзанярем цієї трійки? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Таюрский Данил.

Ответ:

180м

Пошаговое объяснение:

1) 13×60=780(м)-1 ковзаняр;

2)16×60=960(м)- 2ковзаняр;

3)960-780=180(м)-різниця