Швидкість Миколки 4,7 км/год, а Сашка — 5,2 км/год. Визнач: 1) через скільки годин вони

зустрінуться, якщо рухатимуться одно- часно назустріч один одному від двох будинків, відстань між якими 4 95 км; 2) яка відстань буде між ними через 20 хв, якщо вони рухатимуться одночасно від одного будинку в протилежних напрямках; 3) яка відстань буде між ними через 12 хв, якщо вони рухатимуться одночасно від одного будинку в одному напрямку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Миргородский Даня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4,7+5,2=9,9км/год швидк сближения

4,95км÷9,9=0,5 год или 30 хв зустринуться

20хв =1/3год

9,9×1/3=3/3км пройдут в протилежних напрямках

4,95+3,3=8,25км миж ними через 20хв

12хв=1/5=0,2год

(5,2-4,7)×0,2=0,1км пройдут за 12 хв в одному напрямку

4,95+0,1=4,96 км через 12хв мин ними