середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 22,4. перше число в 4 рази більше за друге. а друге у 2

рази менше за третє знайди ці числа ​СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Илья.

Ответ:

Позначимо три числа як x, y і z.

За умовою маємо систему рівнянь:

(x + y + z) / 3 = 22,4 (середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 22,4)

x = y * k (перше число в k разів більше за друге, де k - деяке число)

y = z / 2 (друге число у 2 рази менше за третє)

Ми можемо використовувати систему рівнянь для вирішення проблеми. Підставимо значення y з рівня 3) у рівня 2):

x = (z / 2) * k (рівняння 4)

Тепер підставимо x і y на рівні 1):

((z / 2) * k + (z / 2) + z) / 3 = 22,4

(3z/2 + z/2) * k + (3z/2 + z/2) = 67,2

2z * k + 2z = 67,2

4z * k + 4z = 134,4

4z * (k + 1) = 134,4

z * (k + 1) = 33,6

Тепер ми можемо спростити рівняння, використовуючи числові значення:

z * (k + 1) = 33,6

Далі ми можемо вибрати певні значення для k та знайти відповідне значення z. Потім можна знайти x та y, використовуючи рівняння 2) і 3).