Власна швидкість човна 17/5/12—км,год, а швидкість течії —1/3/4. знайди швидкість човна за течією і

проти неї​

Ответы на вопрос

Отвечает Маженов Шалхар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Если я правильно поняла то / это не поделить а варианты.

17+1=18(км/год) — за течією.

17-1=16(км/год) — проти течії.

5+3=8(км/год) — за течією.

5-3=2(км/год) — проти течії.

12+4=16(км/год) — за течією.

12-4=8(км/год) — проти течії.