В автопарку вантажних автомобілів у 5 разів більше ніж легкових. Скільки в автопарку легкових

автомобілів якщо їх на 52 менше, ніж вантажних?​

Ответы на вопрос

Отвечает Поперечный Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5х-х=52

4х=52

х=52÷4=13 легковых

13×5=65вантажних

Отвечает Аширова Риана.

Пошаговое объяснение:

5х-х=52

4х=52

х=52:4=13

13×5=65