. В автопарку вантажних автомобілів було в 5 разів більше, ніж легкових. Коли в рейс вийшло 48

вантажних і 5 легкових автомобілів, в автопарку залишилось вантажних автомобілів на 61 більше, ніж легкових. Скільки легкових і скільки вантажних автомобілів було в автопарку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Плышевская Александра.

Ответ:

скільки було легкових автомобілів нам невідомо , тому легкових автомобілів х , тоді вантажних 5x

Складемо рівняння

(5х-58)-(х-15)=61

5х-х=61-15+58

4х=104

х=140/4=26

26*5=130

Відповідь : в автопарку спочатку легкових автомобілів було 26, а вантажних автомобілів було 130