В автопарку вантажівок було у 5 разів більше ніж легкових автомобілів. Після того як у рейс вийшло

58 вантажівок і 15 легкових автомобілів, а автопарку залишилося вантажних автомобілів на 61 більше, ніж легкових.Скільки легкових і скільки вантажних автомобілів було а автопарку спочатку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аптралова Арина.

Ответ:

пусть число легковых машин было х тогда грузовых было 5х

5х-58- осталось грузовых

х-15 - легковых

5х-58-61=х-15

4х=58+61-15

4х=104 х=26 5х=130

ответ 130 машин

х - грузовых машин

у - легковых

х=5у

х-58=у-15+61

х-58=у+46

5у-58=у+46

5у-у=46+58

4у=104

у=26

х=26*5=130

Ответ: 130 машин было в автопарке

Пошаговое объяснение: