В автопарку вантажівок було у 5 разів більше, ніж легкових автомобілів. Після того як у рейс вийшдо

58 вантажівок і 15 легкових автомобілів, в автопарку залишилося вантажних автомобілів на 61 більше, ніж легкових. Скільки легкових і скільки вантажних автомобілів було в автопарку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Бенская Александра.
Пусть число легковых машин было х тогда грузовых было 5х
5х-58- осталось грузовых
х-15 - легковых
5х-58-61=х-15
4х=58+61-15
4х=104 х=26 5х=130
ответ 130 машин
х - грузовых машин
у - легковых
х=5у
х-58=у-15+61
х-58=у+46
5у-58=у+46
5у-у=46+58
4у=104
у=26
х=26*5=130
Ответ: 130 машин было в автопарке