У їжачка було 3 цілих яблука, 10 половинок, 8 чвертей. Скільки яблук було у їжачка?


Ответы на вопрос

Отвечает Голованов Вова.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10 * 1/2= 5 яблук це 10 половинок

8 * 1/4= 2 яблука це 8 чвертей

3+5+2= 10 яблук було у їжачка

Отвечает Шилович Татьяна.

Ответ:

У їжачка було 10 яблук

Пошаговое объяснение:

з яблука було, 10 половинок це 5 цілих і 8 четвертинок це 2 яблука