У магазин привезли 100 кг борошна.80 кг борошна було в мішку,а решта-у пакетах,по 2 кг в

кожному.Скшльки було пакетів з борошна? Будь-ласка допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Максим.
1)100-80=20(кг)
2)20:2=10(п.)
(100-80):2=10(п.)
Ответ: 10 пакетiв було з борошна
Отвечает Власенко Ника.
10 пакетов
1) 100 - 80 = 20
2) 20 : 2 = 10