В автопарку було вантажівок у 5 разів більше, ніж легкових автомобілів. Після того як у рейс вийшло

58 вантажівок і 15 легкових автомобілів, в автопарку залишилося вантажних автомобілів на 61 більше, ніж легкових. Скільки легкових та скільки вантажних автомобілів було в автопарку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Махин Максим.

Ответ:

х легковіе авто

5х вантажівки

5х-58= х-15+61

5х-х=58-15+61

4х=104

х=26 легковые

26*5=130 грузовые

проверка:

130-58=72 грузовых авто осталось в парке

26-15=11 легковых осталось в парке

72-11=61 на 61 грузовик больше осталось в парке

Пошаговое объяснение: