в автопарку було вантажівок у 6 разів більше,ніж легкових автомобілів. Після того як у рейс вийшло

23 вантажівок і 10 легкових автомобілів,в автопарку залишилося вантажних автомобілів на 17 більше,ніж легкових. Скільки легкових та скільки вантажних автомобілів було в автопарку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Акрамов Рафаэль.

                                      Было         Стало

Грузовые машины        6х             6х - 23

Легковые машины         х               х - 10

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

6х - 23 = х - 10 + 17

6х - х = 7 + 23

5х = 30

х = 30 : 5

х = 6 - легковые машины

6х = 6 · 6 = 36 - грузовые машины

Ответ: 6 легковых и 36 грузовых.