Даю 30 балів В автопарку вантажiнок було у 5 разів більше, ніж легкових автомоб лв. Після того як

у рейс нийшло 67 вантажівок і 15 легкових автомобілів, в автопарку залишилося однакова кiлькiсть вантажних та легкових автомобілів. Скільки вантажних автомобілів було в автопарку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Бахвалова Кристина.

                                          Было           Стало

Легковые машины             х                х - 15

Грузовые машины            5х              5х - 67

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

5х - 67 = х - 15

5х - х = 67 - 15

4х = 52

х = 52 : 4

х = 13 - легковые машины

5х = 5 · 13 = 65 - грузовые машины

Ответ: 65 грузовых машин.