В автопарку вантажівок було у 5 разів більше, ніж легкових автомобілів. Після того як у рейс вийшло

58 вантажівок і 15 легкових автомобілів, в автопарку залишилося вантажних автомобілів на 61 більше, ніж легкових. Скільки легкових і скільки вантажних автомобілів було в автопарку спочатку? *

Ответы на вопрос

Отвечает Буланчиков Кирилл.

Ответ:

Легкових автомобілів х

тоді вантажних-5х

Складемо рівняння

(5х-58)-(х-15)=61

5х-х=61-15+58

4х=104

х=104/4=26 це легкових спочатку

26*5=130-вантажних спочатку

Пошаговое объяснение: