Човен проплив 21 км, що становить 7,15 наміченого маршуту .Скільки кілометрів повинен пропливти

човен?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алиса.

Ответ:

21:7/15=21*15/7=45 км

Пошаговое объяснение: