Човен проплив 63 км, що становить 7/15 наміченого маршруту. скільки км повинен пропливти човен?​


Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Андрей.

Нахождение целого по его части:

63 : 7/15 = 63 · 15/7 = 9 · 15 = 135 (км) - весь путь.

Вiдповiдь: 135 км.