Першого дня туристи пройшли 2/15 наміченого маршруту другого 1/6 наміченого маршруту. Після цього

їм залишилось пройти половину шляху і ще 12км. Якою була довжина маршруту​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2/15 + 1/6 = 4/30 + 5/30 = 9/30 = 3/10= 0,3 часть всего пути прошли туристы за два дня

0,3x + 0,5x + 12 = x

0,8x + 12 = x

x - 0,8x = 12

0,2x = 12

x = 12 : 0,2

x = 60км длина маршрута