Допоможіть срочно розв'язати задачу будь ласка За три дні туристи пройшли 140 км. Першого дня вони

пройшли 2/5 усього шляху що становить 80% шляху, пройденого туристами другого дня, а третього m- частину маршруту, що залишилася. Скільки кілометрів пройшли туристи третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Дима.
1) 140/5*2=56 км - 1 дня
2) 56/0,8=70 км - 2 дня
3) 56+70=126 км - за 1 та 2 дні разом
4) 140-126=14 км - 3 дня