човен проплив 21 км, що становить 7/15 наміченого маршруту. Скільки кілометрів повинен пропливти

човен? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Билалетдинова Рената.

Ответ:

9,8

Пошаговое объяснение:

щоб знайти дріб від числа треба цей дріб помножити на число:

7/15*21=49/5= 9 4/5 =9,8 (км)