За першу годину човен проплив одинадцять цілих п'ять десятих км, що на одну цілу сім десятих більше

, ніж проплив за другу годину , і на чотири цілих шість десятмз менше ніж він проплив за третю. Скільеи проплив човен за три години? Будь ласочка допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Крот Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

11,5 - 1,7 = 9,8км проплыла лодка за второй час

11,5 + 4,6 = 16,1 км проплыла лодка за третий час

11,5 + 9,8 + 16,1 = 37,4км проплыла лодка за три часа