За 1-й день подорожі Артем подолав 20 кілометрів що становить 2/5 всього маршруту за 2-й день

подолав 20 % всього маршруту за 3-й день решту скільки кілометрів подолав Артем сього а також скільки кілометрів він проходив кожного дня? ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!

Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Дина.

Ответ:

20 км

Пошаговое объяснение:

1) 20 : 2/5 = 20 * 5/2 = 100/2 = 50 (км) - составляет весь маршрут

2) 0,2 * 50 = 10 (км) - прошел Артем за второй день

3) 20 + 10 = 30 (км) - прошел Артем за два дня

4) 50 - 30 = 20 (км) - прошел Артем за третий день