Турист йшов 3дні.За перший день пройшов 3/8 всього маршруту, за другий день 1/8 всього маршруту за

третій день решту 24км. Знайти довжину всього маршруту (в км) та скільки пройшов кожного дня(в км)​

Ответы на вопрос

Отвечает Лешкевич Алина.

1й день = 3/8 маршруту

2й день = 1/8 маршруту

1/8 + 3/8 = 4/8 – за два дні разом.

3й день = 8/8 - 4/8 = 4/8

3й день = 24 км

Якщо 4/8 = 24 км, тоді 1/8 маршруту становить: 24 / 4 = 6 км.

Отже, 2й день = 1/8 маршруту = 6 * 1 = 6 км;

          1й день = 3/8 маршруту = 6 * 3 = 18 км

          Всього за три дні: 6 + 18 + 24 = 48 км