1. Знайдіть НСД(210;350) і НСК(210;350) 2. Між учнями 6 класу поділили порівну 84 мандарини та 56

апельсинів. Скільки учн6ів у класі? 3. На змаганнях з бігу через кожні 300м від місця старту стоіть спостерігач, а через кожні 800м від місця старту можна попити води. На якій найменший відстані від старту можна попити води поруч зі спостерігачем

Ответы на вопрос

Отвечает Михалюк Диана.

Пошаговое объяснение:

Дано: 84 мандарина. 56 апельсинов поделили поровну

учеников > 25.

Найти: сколько учеников

Решение:

Если апельсины и мандарины поделились без остатка, то число учеников является делителем каждого число, т.е. ОБЩИМ делителем чисел 84 и 56.

Разложим эти числа на множители:

56=2'2'2'7

84 = 2'2'3'7

Общие множители: 2, 2, 7. Число учеников может быть 2, 2*2=4, 2*7=14; 2*2*7=28.

По условию учеников больше 25, значит, подходит только 28

Ответ: 28 учеников.

Дано: 84 мандарина.

56 апельсинів

Знайти: скільки учнів

Рішення:

Якщо апельсини і мандарини поділилися без залишку, то число учнів є дільником число кожного, тобто СПІЛЬНИМ дільником чисел 84 и 56.

Розкладемо числа на множники: 56=2*2*2*7

842°23'7

Спільні множники: 2, 2, 7. Кількість учнів може бути 2, 2*2=4, 2*7=14; 2*2*7=28.

За умовою учнів більше 25, значить, підходить тільки 28

Відповідь: 28 учнів.

поділили порівну

учнів > 25.