Мороженое состоит из 7 частей молока, 2 части сливочного масла и 2 части сахара. Сколько нужно

молока на 1 кг 210 г мороженого?

Ответы на вопрос

Отвечает Чистикина Варя.

Ответ:

Для розрахунку кількості молока на 1 кг 210 г морозива спочатку потрібно знайти загальну кількість інгредієнтів у цьому морозиві.

Морозиво складається з 7 частин молока, 2 частей сливочного масла і 2 частей сахару. Загальна кількість частин - це 7 + 2 + 2 = 11 частин.

Тепер нам потрібно розділити 1 кг 210 г (або 1210 г) на 11 частин, щоб знайти кількість морожива в одній частині.

1210 г / 11 частин = приблизно 110 г на одну частину.

Тепер, щоб знайти кількість молока в одній частині, помножте цю кількість на 7 (оскільки 7 частин морозива - це молоко):

110 г (на одну частину) * 7 = 770 г.

Отже, в одній частині морозива міститься приблизно 770 г молока.