Найдите НОК 36;5;36.


Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Саша.

Ответ:

НОК (найменше спільне кратне) для чисел 36, 5 і 36 можна знайти наступним чином:

1. Розкладемо кожне з чисел на прості множники:

- 36 = 2^2 * 3^2

- 5 = 5

- 36 = 2^2 * 3^2

2. Тепер візьмемо максимальні ступені кожного простого числа, які зустрічаються у розкладі кожного числа:

- Для числа 36: максимальна ступінь 2 (бо 2^2)

- Для числа 5: максимальна ступінь 1 (бо 5)

- Для числа 36: максимальна ступінь 2 (бо 2^2)

3. Зараз обчислимо НОК, перемноживши максимальні ступені кожного простого числа:

НОК = 2^2 * 3^2 * 5^1 = 4 * 9 * 5 = 180

Отже, НОК для чисел 36, 5 і 36 дорівнює 180.

Отвечает Анисимова Катерина.

Ответ:

Найменше спільне кратне (НОК) чисел 36, 5 і 36 дорівнює 180.

Пошаговое объяснение: