1, Перший хлопчик пробігає коло на стадіоні за 72 с, а дру гий - за 84 с. За скільки секунд після

спільного старту хлопчики вперше зустрінуться на старті? 4. У загальному вагоні 81 міс це, у плацкартному - 54, a в купейному - 36. Усі ваго ни поділені на однакову кіль- кість секцій. Визнач, яка най- більша кількість секцій може бути в кожному вагоні. 3. Якщо стільці розставити по 12 або по 14 штук у ряду, то в обох випадках зайвих стільців не залишиться. Зна- йди найменшу можливу кіль- кість стільців. СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Нафанова Полина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

4) 81,54,36 всі ці числа діляться на 9

тобто

81÷9=9 у заг вагоні

54÷9=6 у плацкарті

і в купейному

36÷9=4

Пошаговое объяснение:

відповідь отже у заг вагоні 9 секцій по 9 міс

у плацкарті 9 секцій по 6 міс і у купейному 9 секцій по 4 міс