кількість пасажирних місць у спальному, купейному та плацкартному вагонах знаходиться у відношенні

1:2:3 відповідно. У поїзді 7 плацкартних, 5 купейних і 4 спальних вагони, у яких усього 630 місць. Скільки місць у плацкартному вагоні? Помогите пожалуйста❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Данкин Аймурат.

Ответ:

54 м

Пошаговое объяснение:

Нехай  у Сп - х,  Куп - 2х,  Плацк - 3х.

7*3х+5*2х+4*х=630

21х+10х+4х=630

35х=630

х=630/35

х=18

Плацк. в.= 18*3=54 м