1)Частина місць у вагоні швидкісного потяга київ-харків була зайнята пасажирами. Коли під час

зупинки в Полтаві зайшло 15пасажирів,а вийшло 20пасажирів,у вагоні стало 47пасажирів.Скільки пасажирів було у вагоні спочатку? 2) У потязі Чернівці-Одеса є кілька купейних вагонів, по 36місць у кожному. Спочатку всі вони були зайняті пасажирами. Коли під час зупинки у Львові з купейних вагонів вийшло 30пасажирів,то в них залишилосья 78 пасажирів. Скільки купейних вагонів у цьому потязі?

Ответы на вопрос

Отвечает Гридина Света.
15+47=62  62-20=42 это правильно отмете как лудшей ответ
36-30=6   6*78=468