Перший хлопчик пробігає коло на стадіоні за 102 с, а другий 136 с. За скільки секунд після початку

руху хлопчики знову зустрін на місці старту?​

Ответы на вопрос

Отвечает Smetanina Ksenia.

НОК (102; 136)=2·2·2·17·3=408

136/2=68

68/2=34

34/2=17

17/17=1

136=2·2·2·17

102/2=51

51/3=17

17/17=1

102=2·3·17

За 408 секунд мальчики встретятся на старте.