7. Розв'яжи задачу. (39 балов) Перший велосипедист проїжджає коло на стадіоні за 46 с, а другий

за 69 с. Через який найменший проміжок часу після початку руху велосипедисти знову зустрінуться на місці старту?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткалин Дмитрий.

Ответ:

138 секунд

Пошаговое объяснение:

Найдем наименьшее общее кратное чисел 46 и 69

НОК (46; 69) = 138

46 = 2 * 23

69 = 3 * 23

НОК (46; 69) = 3 * 23 * 2 = 138

Через 138 секунд велосипедисты снова встретятся на месте старта