7. Розв'яжи задачу. (2 бали) Перший велосипедист проїжджає коло на стадіоні за 40 с, а другий за 69

с. Через який найменший проміжок часу після початку руху велосипедисти знову зустрінуться на місці старту?

Ответы на вопрос

Отвечает Гайворонская Аля.

Пошаговое объяснение:

Найдем наименьшее общее кратное чисел 49 и 69

НОК (49; 69) = 3381

49 = 7 * 7

69 = 3 * 23

НОК (49; 69) = 3 * 23 * 7 * 7 = 3381

Через 3381 секунду велосипедисты снова встретятся на месте старта.