1. Познач порядок дій та обчисли значення буквеного виразу, якщо a=7. a) 100+ 8•a б) 97-49: a: B)

100 + 56: a-6. a = г) а• 6 + 102 - 70 : а = д)35-(2•а+21:а)=​

Ответы на вопрос

Отвечает Сычёва Елизавета.
Давайте обчислимо значення буквених виразів для заданого значення a=7, виконуючи дії відповідно до порядку операцій (спочатку ділення та множення, потім додавання та віднімання):

a) 100 + 8•a
100 + 8 * 7 = 100 + 56 = 156

б) 97 - 49 : a
97 - 49 / 7 = 97 - 7 = 90

в) 100 + 56 : a - 6
(100 + 56) / 7 - 6 = (156 / 7) - 6 ≈ 22.29 - 6 ≈ 16.29

г) a•6 + 102 - 70 : a
7 * 6 + 102 - 70 / 7 = 42 + 102 - 10 = 134

д) 35 - (2•a + 21 : a)
35 - (2 * 7 + 21 / 7) = 35 - (14 + 3) = 35 - 17 = 18

Отже, значення виразів для a=7 будуть такими:
а) 100 + 8•a = 156
б) 97 - 49 : a = 90
в) 100 + 56 : a - 6 ≈ 16.29
г) a•6 + 102 - 70 : a = 134
д) 35 - (2•a + 21 : a) = 18