Познач порядок дій та обчисли значення буквеного виразу, якщо с=10. 1)2•с:(70:с+с×5-37)

2)65-(90:10-5)+8×10 Допоможіть будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Данияр Дариға.

Відповідь:

Для обчислення виразів нам потрібно дотримуватися правил порядку операцій (Множення і Ділення виконуються перед Додаванням і Відніманням) та використовувати значення c=10.

Вираз: 2•c:(70:c+c×5-37)

Порядок дій:

Рахуємо вираз всередині дужок: c×5 = 10×5 = 50

Рахуємо вираз всередині дужок: 70:c = 70/10 = 7

Рахуємо вираз всередині дужок: c+c×5-37 = 10+50-37 = 23

Тепер обчислюємо всередині дужок відповідно до порядку дій: 2•c:23 = 2*10/23 = 20/23

Отже, значення виразу дорівнює 20/23.

Вираз: 65-(90:10-5)+8×10

Порядок дій:

Рахуємо вираз всередині дужок: 90:10-5 = 9-5 = 4

Рахуємо вираз всередині дужок: 8×10 = 80

Тепер обчислюємо всередині дужок відповідно до порядку дій: 65-4+80 = 61+80 = 141

Покрокове пояснення:

Отже, значення виразу дорівнює 141.