2. Знайдіть tаn а, якщо 90° ​<a<180 і sin a =4/5


Ответы на вопрос

Отвечает Можина Вікторія.

Ответ:

 \frac{ 2 \sqrt{2} }{5}

Пошаговое объяснение:

 \sin2 =  \frac{4}{5}

90< 2 < 180

 \cos2 = -   \sqrt{1 -  {  \sin  }^{2} 2  }  =  -  \frac{3}{5}

 \sin2 = 2 \sin2 \cos2 = 2 \times  \frac{4}{5}  \times (  - \frac{3}{5} ) =  -  \frac{24}{25}

 \sin \frac{2}{2} =  \sqrt{ \frac{1 -  \cos^{2} 2 }{2} }  = 1 \sqrt{ \frac{1 -  \frac{5}{25} }{2} }  =  \frac{2 \sqrt{2} }{5}