Оксанка й Дениско вийшли разом з басейну й пішли у протилежних напрямках, кожен до свого дому.

Через 6 хв відстань між ними була 678 м. Дениско йшов зі швидкістю 65м/хв. З якою швидкістю йшла додому Оксанка?

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Вика.

Ответ:

65*6=390

678-390=288

288/6=48м/хв

Отвечает Хисамутдинов Алан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 678 : 6 = 113 (м/хв) — швидкість Оксани й Дениска;

2) 113 – 65 = 48 (м/хв) — швидкість Оксани.

Відповідь: 48 м/хв.