7. Розв'яжи задачу з поясненням, Оксанка й Дениско вийшли разом з басейну й піш-ли у протилежних

напрямках, кожен до свого дому.Через 6 хв відстань між ними була 678 м. Денискойшов зі швидкістю 65 м/хв, з якою швидкістю йшладодому Оксанка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кашин Илья.

Ответ:

Розв’язання

1) 678 : 6 = 113 (м/хв) — швидкість Оксани й Дениска;

2) 113 – 65 = 48 (м/хв) — швидкість Оксани.

Відповідь: 48 м/хв.