Софа и Марко вийшли разом з книжкової виставки й пішли в протилежних напрямках,кожен до свого

дому.Через 7 хв відстань між ними була 798 м.Марко йшов зі швидкістю 64м/хв. З якою швидкітю йшла додому Софа

Ответы на вопрос

Отвечает Коряшкин Максим.
64*4=448 м
798-448=350м
350/7=50 м/мин