перша задача Після уроків зі школи одночасно вийшли і пішли додому у протележніх напрямках Андрійко

та Оксанка.Через 8 хвилин відстань між ними була 912 м.Андрійко йшов зі швидкістю 64м/хв.З якою швидкістю йшла додому Оксанка? 2 задача По стовбуру дерева від однієї гілки у протележніх напрямках поповзли два равлики.Через 7 хвилин відстань між ними становила 788мм.Перший равлик повз зі швидкістю 54 мм за хв.З якою швидкістю повз другий равлик?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочетова Варвара.

1) 912*8=114(м/хв) - швидкість Андрія і Оксани за 1 год;

2) 114-64=50(м/хв) - швидкість з якою йшла Оксана.

Відповідь: 50 м/хв швидкість з якою йшла Оксана.

Отвечает Доска Дима.

1 задача

1)912 : 8 = 114 м вони пройшли разом за 1 хв.

2)114 - 64 = 50 м / хв йшла Оксанка

 

2 задача

1)788 : 7 = ???

2)??? - 54 = ???

====================================